Červen 2011

Summer nails <3

25. června 2011 v 19:47 | Chantalle. |  Beauty.

Fashion nails(top barvičky dle mě)

>>Připravila jsem si pro vás(po nějaké době)nějaký beauty článek.Tentokráte na téma Summer nails,či-ly letní nehty dle mého výběru.Ale teď už dost keců a "mě" a jdem na nehtíky ))
ROZHODNĚ NE!
Nikdy nedoporučuji nosit v létě jen černou barvu.Ať už na nehtech u nohou nebo na rukou,vždy kombinujte s jinou barvou anebo vůbec.
ZLATÁ STŘEDNÍ DÉLKA.
Opravdu nedoporučuji a ani to nevipadá hezký "upiplat"nehty už na začátku překrývání prstu.Nejen že se hůře lakují,ale neuděláte ani tak hezký nail design jako při dlouhých(středně) a krásně stejně zpilovaných nehtů nežli krátkých nehtíků.
ZLOZVYK A NEHEZKÁ VIZITKA.
Už několik let se říká,že vlasy a nehty jsou vizitkou člověka,což je určitě pravda.A proto milé dámy NIKDY si nekousejte nehty je to opravdu příšerné,když mrknu očkem na svou milou,krásnou sestřičku,které vizáž kazí pouze neehty..no otřesné! Vždycky mě může trefit,když to vidím jak to nějaká holčina dělá!Takže 3×NE!
Nailspiration:
5672552484_3314223eb6_z_large
Hezká to barvička!Vypadá luxusně a ten třpyt!
Tumblr_lkhl55xomg1qfsbmqo1_500_large_154462985_large
5672552132_799c2a787c_z_large
Why not ...think pink???
Tumblr_ln84ltfgbm1qazvyjo1_500_large
Zelená,moje oblíbenáá ))
6_large
Krásné barvičky.Chtěla bych všechny! ^^
Tumblr_ln7n122aju1qzg45do1_500_large
Dokonalé ^^ Chcem geláky!
NEkoupírujte.Adios! xoxo

Graphic//Taylor Swift

19. června 2011 v 14:59 | Chantalle. |  Other.
>>Po dlouhé době jsem něco vytvořila )) Sice ještě svoj grafický blog mám ale nemám na něj čas ani chuť,jenže mě dnes chytnul záchvat tvořivosti takže tvořím xD Jinak obrázek jsem našla na
we<3it.com a upravila.Kopírujte pouze se zdrojem xoxo-chantalle.blog.cz!<<

NATURE<3

18. června 2011 v 14:12 | Chantalle. |  Fashion.
>Jistě jste si všimly,že do módy opět přišly kousky álá divočina,jak s zvířecími vzory nebo prostě look jako stvořený pro objevitelku lvů x)) Takže jsem si pro vás připravila na polyvore.com nějaký ten look(set),kterým vás trošku budu inspirovat ale i nějaké to opovídání co ne a co je naopak hot )).

NATURE STYLE


1.NIKDY NE BARVY JINÉHO ODSTÍNU.
Je zo tak opravdu je příšerné když zkombinujete tyto přírodní odstíny s nějakou neonovou barvičkou.Takže dámy žádné boomy k přírodě!Proto doporučuji....
2."ZEMĚ SE ZEMÍ"
Nevěděla jsem,jak to napsat takže jsem to napsala takhle.Což znamená,že k sobě jdou různé odstíny těchto přírodních barev.Vzůru do pudrových odstínů s naturkama))
3.ŠÁTKY,NÁRAMKY,PRSTENY,.. <3
Dřevěné,zlaté,nepravě zlaté,zuby,...prostě všechny přírodní materiály k tomuto stylu prstě jdou stejně jako etno kousky,no nemyslíte???

Maybelline//řasenka

10. června 2011 v 20:38 | Chantalle. |  Beauty.
Ahojky darlings,
Dnes jsem se rozhodla přidat mé hodnocení této řasenky x)) Mám jí doma,tkže se s vámi o své zkušenosti ráda podělím ;)

Jak vidíte tak design této řasenky je opravdu hezký,v jednoduchosti je krááása )) musím uznat,že i tím mě v obchodě zaujmula.
Cena této řasenky se pohybuje od 250,-Kč do cca 400,-Kč >>250 je slevě.
Když ji nanesete na řasy tak se vám neslepují,tak jako u jiných....tedy mě ne.Černost řasenky nemůžu zas až tak posuzovat protože mám momentálně řasy barvené v kosmetice x))Ale,jak bych vám to popsala...??No prostě neprodlouží vám je o tolik pokud nedáte velkou vrstvu))

Takže to jsou mé zkušenosti,každý můžeme mít jiné.

3/6/ Aneb jsem živa a zdráva...

3. června 2011 v 15:06 | Chantalle. |  Diary.

Tumblr_lm7ng9tlgw1qf3sb6o1_500_large
Ahoj,ahoooj,ahojda darlingové x))
....Asi jsem umřela...teplem a dehydratací x/ Jelikož ve škole běháme schody>>vysvětlila bych vám co to je a jak to probíhá ale nece se mi xP No prostě jsem basolutně vyřízená,jsem unavená,ospalá a natěšená jak se zakončí běhání x)) Dneska jsem tedy byla ve schoolce a ještě tam dneska půjdu a budu tam spinkat..jójó..a večer discotééka aaa vyhodnocení.No nic jdu se připravovat a vysprchnout a pak hurááá do školy(PS:nikdy jsem si nemyslela,že řeknu větu "hurá do školy" xDD)
Tááákže pá...Nekuřte,neberte drogy a nepijte alhokohol xD
-NEVER LOOK BACK!!!